CO VŠECHNO UMÍME?

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Navrhneme a připravíme Vám moderní a úspěšné webové stránky přesně podle Vašich přání. Naším společným cílem je vytvořit takový projekt, který bude Vaším pomocníkem při prezentaci Vašich služeb v online světe. 

Ze všeho nejdříve si pečlivě vyslechneme Vaše přání tak, abychom dokázali pochopit a připravit návrh přímo pro Vás. Podle Vašich přání a očekávání společně sestavíme finanční rozpočet. Po tom, co si vše ujasníme a dáme dohromady plán, přichází čas na šálek kávy – můžeme se pustit do práce. 

Můžeme se pustit do práce! Teď se teprve začnou dít věci. Podle Vašich přání začneme sestavovat web přímo pro Vás. Tvoření webu nás baví, neustále zkoušíme nové a neobjevené triky. Během naší práce s Vámi zůstaneme v kontaktu a tak budete mít celou dobu přehled nad tím, jak práce pokračuje. 

Konečný výsledek Vám předáme společně s jednoduchým redakčním systémem, který Vás naučíme používat. Díky tomu zvládnete sami a jednoduše přidat jednoduchý obsah na Vaše stránky bez další pomoci. Stránky navíc přizpůsobíme i na mobilní zařízení a tak budou přehledné opravdu z každého zařízení. Vaše stránky u nás budou v bezpečí a zálohované, pro případ, že by se něco pokazilo. 

 

TVORBA ESHOPU

Navrhneme a připravíme Vám moderní eshop přesně podle Vašich přání. Naším společným cílem je vytvořit takový projekt, který bude Vaším pomocníkem při obchodování v online světe. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zbytek práce už je na nás. Při tvorbě eshopu je potřeba myslet na spoustu věcí. Úspěch prodeje může ovlivnit mnoho faktorů. Je potřeba celé prostředí přizpůsobit druhu zboží, vytvořit přehlednou orientaci v obchodě a v neposlední řadě, přizpůsobit eshop i pro mobilní zařízení, které se stali v posledních letech trendem.  Naším cílem bude pěkný, jednoduchý a moderní eshop, který bude budit důvěru potenciálních zákazníků. 

Při odevzdání našeho projektu Vás seznámíme s jednoduchým administrativním přístupem, díky kterému pro Vás bude obsluha obchodu úplná brnačka. Celý eshop navíc bude napojen na další analyzační software, díky kterému budeme moci společně sledovat chování zákazníků na stránkách a podle získaných informací obchod přizpůsobovat jejich potřebám. Vaše stránky u nás budou v bezpečí a zálohované, pro případ, že by se něco pokazilo.

GRAFICKÁ PRÁCE

Potřebujete navrhnout grafickou podobu Vašeho webu nebo navrhnout reklamní materiál? I o to se Vám postaráme! Vytvoříme grafický návrh na základě Vašich podkladů, představ a požadavků.

Při vytváření grafického návrhu budeme vycházet z Vašich představ a Vámi již dodaných podkladů. Pokud žádné nemáte, nevadí, vyslechneme si účel projektu a sestavíme návrh ušitý přímo pro Vás. 

Díky našemu modernímu grafickému studiu budete vždy o krok napřed. Správná grafika Vám pomůže zaujmout pozornost každého zákazníka a odlišit se od konkurence. Připravíme pro vás logo, reklamní materiál, grafiku pro Váš web,  zkrátka vytvoříme každé Vaše přání.  Po celou dobu s Vámi budeme v kontaktu a Vy tak budete mít přehled, jak se práce odvíjí. Pochopitelně v ní budeme i v průběhu zohledňovat Vaše přání, nápady a připomínky.

Jakmile budeme mít hotovo, grafiku předáme do Vašich rukou. Pokud u nás máte objednaný navíc i eshop, nebo web, přizpůsobíme jej vybranému designu. 

Zavolej nám
( 8:00-17:00 )
773 532 646
733 470 050

Napiš nám


info@vylecimeweb.cz

 


MADE WITH 🖤 AND ☕ IN PRAGUE

© 2020 vylecimeweb.cz  – Všechna práva vyhrazena – Obchodní podmínky GDPR