Je Váš web starý a nemocný? Vezměte jej k nám na prohlídku!
My se na něj podíváme a dáme mu správné léky, nebo rovnou omlazovací kůru.

A co bude dál?
Web pošleme na chvíli do karantény a budeme se o něj starat. Nemusíte se ale bát brzy se vrátí vám. Vy se pak o něj můžete z pohodlí domova. Když pak budete někdy potřebovat, určitě přijďte na kontrolu, rádi vás uvidíme.
A co když web nemám?
Zajistíme, aby to pro vás nebyl žádný porod! Stačí nám říct jaké jméno mu máme zanést do matriky, jak má být veliký a případně jak by měl vypadat. My už se pak postaráme, aby se zrodil přesně podle vašich představ ale naučíme ho i chodit. Mluvit jej už musíte naučit vy. Obsah bohužel ne tvoříme.
Jak tedy na to?
Nejprve pošlete svůj web na preventivní prohlídku. Nehradí to sice pojišťovna, ale pro vás Je to zcela zdarma. Od nás pak dostanete lékařskou zprávu Vašeho webu a pokud budete chtít, můžete k nám web poslat na léčení. Během preventivní prohlídky budeme hledat všechny jeho nedostatky, ty pak během léčení odstraníme. Pochopitelně to může nějakou dobu trvat, na léčení se nejspíš nebude podílet pouze jeden doktor. Je potřeba, aby každý léčil to co umí nejlépe. To je ostatně jako v životě, určitě byste nechtěli aby vám oči operoval například ortoped.
Kolik léčení stojí?
Ceny se pohybují podle vykonaného zákroku. Cenu se dozvíte předem na lékařské zprávě z preventivní prohlídky, pochopitelně vážně pak nemusí podstoupit všechny zákroky, ale pouze ty které si vyberete.
Co když si to rozmyslím?
Není to vůbec žádný problém, preventivní prohlídka je pro vás úplně zdarma a následné zpoplatněné úpravy jsou pak vybrány podle vašeho mínění. Jste to pouze vy, kdo o svém webu rozhoduje.
Budete ode mě něco potřebovat?
Normálně by byl třeba očkovací průkaz, nám ale bude stačit přístup do administrace vašeho webu.
Karanténa, cože?
Během léčení váš web nebude nejspíš dostupný, může to trvat nějaký ten den až 2 týdny.
Jak na web dostanu obsah když ho nemám?
Nemusíte se bát s obrázky a grafikou vám určitě pomůžeme. Základní stránku jistě zvládnete sami a kontakty také Nebudou žádný problém. Pokud však chcete i další obsah, budeme vám jistě k ruce a na logopedii vám jistě poradíme. Buď radami jak texty psát sami, nebo vám pomůžeme najít někoho kdo texty napíše za vás.
Co když chci svůj web uzdravit hned?
Běžné léčení nějakou chvíli trvá, přeci jenom nejste Jediným pacientem a tak se musíme věnovat i pacientům před vámi. Pokud ale doopravdy spěcháte, máme pro vás webovou pohotovost. Váš web se tak dostane na první místo a my jej uzdravíme přednostně. Pohotovost je ale pochopitelně za poplatek.
Jak to je s těmi kontrolami?
Web je třeba neustále aktualizovat a proto je tedy jednou za čas udělat drobnou opravu. Buďto jí zvládnete sami a nebo se na váš web opět podíváme. Pokud jej již máme v databázi, vezmeme si za takovou kontrolu drobný poplatek. Zhruba jednou za půl roku se vám sami s kontrolou připomeneme.

vylecimeweb.cz
2020